های گلاس سفید

انواع کابینت های گلاس سفید

  • 1400/7/26
  • 4436 نفر
کابینت های گلاس سفید دارای ظاهری درخشان و شفاف است و یکی از رنگ های پرطرفدار کابینت آشپزخانه می باشد.

کابینت های گلاس سفید زیبایی و انعکاس نور را به داخل منزل چندین برابر می کند واثر بخشی خوبی در دکوراسیون آشپزخانه و منزلتان را دارا می باشد و در دسته کابینت های مدرن قرار دارد.

و همینطور در کابینت های مدرن حذف دستگیره های تکی و انتخاب دستگیره های شاخه ای  و حتی دستگیره های مخفی به مجلل تر شدن و مدرن شدن این نوع کابینت ها کمک شایانی می کند.

این را هم باید بدانید معمولاً کابینت ها بر اساس نوع متریالی که با آن ساخته می شوند دسته بندی و نام گذاری می شوند.

کابینت های گلاس سفید از نظر ظاهری بسیار براق تر و دارای تنوع طرح های زیاد و زیباتر از ام دی اف می باشند. و عموماً قیمت، های گلاس بیشتر از ام دی اف می باشد.

نمونه کابینت های، های گلاس سفید

کابینت  های گلاس سفید دستگیره مخفی

مناسب برای آشپزخانه‌های کوچک و متوسط، که سبب افزایش روشنایی و دلبازی بیشترآشپزخانه ها می شود. و یکی از ویژگی‌های این طرح اینه که درخشش صفحه ی های گلاس سفید، کاملاً شبیه به منبع نو، عمل کرده و می تواند روشنایی فضا را چندین برابر کند.

کابینت  های گلاس سفید بدون دستگیره

عدم استفاده ازدستگیره دراین طرح سبب انسجام بیشتر و جذابیت در طراحی شده است. و برای مدرن‌تر شدن کابینت آشپزخانه، یادتون باشد همیشه استفاده از یراق‌های مخصوص مانند اجاق گاز رومیزی الکتریکی و یا سینک و شیرآلات، منطبق بر طراحی کابینت منزلتان باشد که بسیار ضروریست.

کابینت ‌ های گلاس سفید با دستگیره‌

با دستگیره‌های باریک و طراحی مدرن برای آشپزخونه بدون اپن می تواند به سادگی و زیبایی همزمان طرح اجرا شده اشاره کند. و همچنین استفاده از دستگیره‌های افقی که در تطبیق کامل با طراحی کف آشپزخانه انتخاب شده است، امکان ایجاد هارمونی رنگی و زیبایی را به نمایش در می آورد.

کابینت های گلاس سفید با جزیره

در این طرح، به ترکیب رنگ کابینت ‌های گلاس سفید و دیوار و کف آشپزخانه توجه کنید. در طراحی چنین فضایی می شه از کابینت ‌هایگلاس شیری رنگ و یا هایگلاس سفید اکلیلی هم استفاده کرد.

کابینت ‌ های گلاس سفید با دستگیره‌ های فلزی براق

درطراحی آشپزخانه های مدرن بزرگ و دارای اوپن، از دستگیره‌های فلزی براق و نوارهای‌ های گلاس خاکستری، برای هماهنگی بیشتر با فضا استفاده شده است. و تطبیق این چیدمان رنگ می تواند در نگاه اول هم، زیبایی خودش رو نشان بدهد.

کابینت های گلاس سفید با جزیره طرح دار

جدیدترین کابینت ‌های گلاس سفید با جزیره طرح دار از جنس کورین است. در این طراحی بخاطر نورگیری طبیعی آشپزخانه، می شه از کابینت ‌های گلاس سفید صدفی و یا کابینت ‌های گلاس اکلیلی سفید هم استفاده کرد.

باید توجه داشته باشید که دستگیره‌های کابینت در صورت تغییر رنگ و طرح، باید متناسب با کار جدید، تغییر کنند.

 کابینت های گلاس سفید با اوپن طرح دار

اوپن طرح دار مانند جزیره طرح دار از جنس کورین است. این طراحی برای دلبازتر شدن آشپزخانه‌های کوچک بسیار بسیار مناسب است. و در آشپزخانه‌های با سایز کوچک، استفاده از های گلاس سفید یک انتخاب درست و هوشمندانه ای است که سبب روشن‌تر شدن فضا می شود و کوچکی محیط را در خود پنهان می کند.

کابینت ام دی اف های گلاس سفید

مناسب برای آشپزخانه‌های با ابعاد مستطیل کشیده می باشد. در این طراحی بخاطر ترکیب رنگ کف و دیواره‌ها می شود از کابینت ‌های گلاس صدفی و یا کابینت ‌های گلاس سفید اکلیل دار هم استفاده کرد. که در اون صورت بهتره در انتخاب و طراحی جزیره هم تجدید نظر بشود.

کابینت های گلاس سفید براق

کابینت های گلاس سفید براق می تواند دارای ظاهری زیباتر و درخشان تر و شفاف تر و حتی انعکاس نور بهتری را در آشپزخانه شما ایجاد کند و یکی از رنگ های پرطرفدار در کابینت های آشپزخانه می باشد.

کابینت های گلاس سفید صدفی

طراحی این نوع کابینت ها در آشپزخانه‌ های با نورگیر بسیارخوب پیشنهاد می شود. چرا که درخشش زیباتری مثل یک صدف در آشپزخانه شما ایجاد می کند. حتی در این طرح ها، های گلاس سفید اکلیلی هم می تواند گزینه ی مناسبی باشد. وعدم استفاده از دستگیره ی روکار، زیبایی اثر کابینت را دو چندان کرده است.

کابینت های گلاس سفید ترکیب با رنگ چوب

در طراحی ترکیب با رنگ چوب می توانید به هماهنگی ایجاد شده در طرح کف پوش و روشویی آشپزخانه منزلتان اثر بخشی خوبی را القا کنید. زیرا در چنین فضاهایی استفاده از کابینت ‌های گلاس طرح دار و کابینت ‌های گلاس رنگ صدفی در صورت طراحی هوشمندانه ی نور و براقیت خاصی را، در محیط زندگیتان خلق خواهد کرد.

 

کابینت هایگلاس,کابینت های گلاس ,کابینت آشپزخانه هایگلاس,کابینت هایگلاس آشپزخانه
  • 1398/8/29
  • 11028 نفر

کابینت هایگلاس آشپزخانه

در بین تمام کابینت های موجود، کابینت هایگلاس آشپزخانه علاوه بر لوکس و شیک بودن ، بدلیل خاصیت منعکس کننده وبراق بودن به نوعی منبع نور در آشپزخانه به شمار میرود. خاصیت بازتابی کابینت هایگلاس تاثیرزیادی بر زیبایی آشپزخانه ها‌ میگذارد.
اطلاعات بیشتر
کابینت روکش چوب,رنگ کاری روکش چوب,انواع روکش چوب کابینت,اجزای کابینت روکش چوب
  • 1398/9/27
  • 9382 نفر

کابینت روکش چوب چیست؟

کابینت یکی از فاکتورهای ضروری آشپزخانه میباشد که حضور آن باعث ایجاد نظم و ترتیب در فضای آشپزخانه میشود.کابینت روکش چوب یکی از بهترین کابینت های موجود در بازار است که به دلیل گران قیمت بودن کابینت های تمام چوب مورد استفاده قرار میگیرند و میتوانند جایگزین مناسبی برای کابینت های تمام چوب شوند.
اطلاعات بیشتر
کابینت ریلی,مزایای کابینت ریلی,خرید کابینت ریلی,انواع ریل های کابینت ریلی
  • 1398/10/2
  • 12380 نفر

کابینت ریلی چیست؟

کابینت ها از اجزای مهم محیط هایی نظیر آشپزخانه و یا حمام به شمار می روند. امروزه با توجه به اینکه فضای آشپزخانه ها به صورت اپن یا باز طراحی می شوند، کابینت ها می توانند در زیبایی این محیط نقش مهمی داشته باشند. کابینت های ریلی قفسه ها و کمدهایی هستند که برای نگهداری و جاسازی لوازم مورد نیاز بسیار کاربرد دارند.
اطلاعات بیشتر
کابینت رومی،,رنگ بندی کابینت رومی,نگهداری از کابینت رومی,عوامل موثر بر قیمت کابینت رومی
  • 1398/10/30
  • 13675 نفر

کابینت رومی چیست؟

کابینت های رومی دارای طراحی شیک و منحصر به فردی هستند و برای آشپزخانه با سبک دکوراسیون کلاسیک می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند. این مدل کابینت ها می توانند به فضای آشپزخانه شما روح و نشاط ببخشند و علاوه بر این فضای آشپزخانه با مدل کابینت رومی باشکوه و جذاب تر به نظر می رسد.
اطلاعات بیشتر