طراحی دکوراسیون بالکن خانه,بالکن خانه,طراحی دکور بالکن خانه,طراحی و دکوراسیون بالکن

طراحی دکوراسیون بالکن خانه

  • 1399/4/4
  • 1232 نفر
در ابتدا این سوال مطرح می شود که چرا به یک بالکن زیبا و فانتزی نیاز دارید؟ آیا هدف شما استفاده از این فضا برای کارهای شخصی مانند تمرین یوگا، مطالعه و نوشیدن یک فنجان قهوه می باشد یا این گزینه مد نظر شما می باشد که از آن به عنوان یک باغچه کوچک استفاده کنید. استفاده از بالکن برای برپایی مهمانی های کوچک و خوردن شام در کنار خانواده و دوستان، یکی از ایده های منحصر به فرد می باشد. مشخص کردن هدف استفاده از این فضا، اولین گام برای طراحی یک بالکن مناسب می باشد. در این مقاله به نکات طراحی دکوراسیون یک بالکن زیبا می پردازیم.

هدف استفاده از بالکن

در ابتدا این سوال مطرح می شود که چرا به یک بالکن زیبا و فانتزی نیاز دارید؟ آیا هدف شما استفاده از این فضا برای کارهای شخصی مانند تمرین یوگا، مطالعه و نوشیدن یک فنجان قهوه می باشد یا این گزینه مد نظر شما می باشد که از آن به عنوان یک باغچه کوچک استفاده کنید.
استفاده از بالکن برای برپایی مهمانی های کوچک و خوردن شام در کنار خانواده و دوستان، یکی از ایده های منحصر به فرد می باشد. مشخص کردن هدف استفاده از این فضا، اولین گام برای طراحی یک بالکن مناسب می باشد. در این مقاله به نکات طراحی دکوراسیون یک بالکن زیبا می پردازیم.

نور پردازی فضای بالکن

بالکن های روباز و بسته، هردو به نور مناسبی نیازمند می باشند. خوشبختانه راه های زیادی برای حل این مشکل وجود دارد.  برای مثال می توانید از انواع لامپ یا رشته های نوری، استفاده کنید. برای ایجاد جذابیت بیشتر می توانید از چراغ های رنگی استفاده کنید. برای اجرای راه حلی ارزان قیمت در راستای نورپردازی بالکن، می توانید حباب لامپ ها را بر اساس رنگ های مورد علاقه خود، رنگ آمیزی نمایید.

طراحی دکور بالکن

🔔 حتما بخوانید: طراحی دکوراسیون اتاق خواب

استفاده از ریسه های نوری فضای بسیار زیبایی برای شما به ار